Lustr do kuchyně Nowodvorski 8007 ZENITH L zelená tmavá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649671 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru... více informací »
Lustr do kuchyně Nowodvorski 8007 ZENITH L zelená tmavá
Značka: Nowodvorski
2 409 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649671 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 584649671
Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru jehlanu. Světlo vhodné nad jídelní stůl nebo přímo do kuchyně. Stínidlo je z kvalitního kovu, závěs je ve stejné barvě jako stínidlo – světlo je vhodné do moderního interiéru. Zdrojem světla je jedna žárovka s paticí GU10, žárovka není součástí svítidla. Závěsné světlo se nabízí také v jiném barevném a velikostním provedení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek. Velmi prodávaný produkt Lustr do kuchyně Nowodvorski jde koupit zrovna tady u nás zařazený v sekci svítidla. Vyhledejte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Věhlasný dodavatel Nowodvorski vás obohatí o top sortiment. Udělejte radost sami sobě!

Tento skvělý kus Lustr do kuchyně Nowodvorski 8007 ZENITH L zelená tmavá od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski je k získání na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Právě teď jen za 2 409 Kč.