Lustr do kuchyně Nowodvorski 8003 ZENITH M zelená tmavá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649883 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru... více informací »
Lustr do kuchyně Nowodvorski 8003 ZENITH M zelená tmavá
Značka: Nowodvorski
1 965 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649883 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 584649883
Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru jehlanu. Světlo vhodné nad jídelní stůl nebo přímo do kuchyně. Stínidlo je z kvalitního kovu, závěs je ve stejné barvě jako stínidlo – světlo je vhodné do moderního interiéru. Zdrojem světla je jedna žárovka s paticí GU10, žárovka není součástí svítidla. Závěsné světlo se nabízí také v jiném barevném a velikostním provedení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek. Neodolatelný výrobek můžete koupit právě teď tady a teď na našich stránkách v sekci svítidla. Připravili jsme vyjímečné produkty z této známé sekce za outletovou cenu! V očích zákazníků populární značka Nowodvorski vyrábí kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami. Máme toho více, máme v nabídce více kvalitních produktů značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Lustr do kuchyně Nowodvorski 8003 ZENITH M zelená tmavá od našeho známého výrobce Nowodvorski můžete dostat již dnes trvale výhodně! Stojí teď u nás 1 965 Kč.