Lustr do kuchyně Nowodvorski 8002 ZENITH M bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649881 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru... více informací »
Lustr do kuchyně Nowodvorski 8002 ZENITH M bílá
Značka: Nowodvorski
1 935 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 584649881 Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 584649881
Lustr do kuchyně Nowodvorski ZENITH. Závěsné světlo Nowodvorski v klasickém provedení ve tvaru jehlanu. Světlo vhodné nad jídelní stůl nebo přímo do kuchyně. Stínidlo je z kvalitního kovu, závěs je ve stejné barvě jako stínidlo – světlo je vhodné do moderního interiéru. Zdrojem světla je jedna žárovka s paticí GU10, žárovka není součástí svítidla. Závěsné světlo se nabízí také v jiném barevném a velikostním provedení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.
Designový kus Lustr do kuchyně Nowodvorski 8002 ZENITH můžete dostat prostě tady u nás v populární sekci svítidla! Najděte si zcela nové produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Lustr do kuchyně Nowodvorski 8002 ZENITH M bílá od výrobce se skvělou pověstí Nowodvorski můžete koupit teď za výhodné peníze! Nyní získáte od 1 935 Kč.