Lustr béžový 60 cm s hnědými svorkami – Giuseppe 8

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94324 Lustr zůstává „creme de la creme“ pod osvětlením, tento Giuseppe 8 je také skutečným... více informací »
Lustr béžový 60 cm s hnědými svorkami - Giuseppe 8
Značka: QAZQA
4 425 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94324 Lustr zůstává „creme de la creme“ pod osvětlením, tento Giuseppe 8 je také skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94324
Lustr zůstává „creme de la creme“ pod osvětlením, tento Giuseppe 8 je také skutečným nositelem nálady. Tento robustní lustr má rám z béžové oceli s elegantním kulatým povrchem a obsahuje 8 hnědých stínidel. Díky tradičním barevným a povrchovým detailům se tato závěsná lampa perfektně hodí do venkovského a romantického prostředí. Tato závěsná lampa má celkový průměr 60 centimetrů, je 110 centimetrů dlouhá a váží 6,8 kg. Montážní deska má průměr 9 cm. Tento lustr má 8 ramen, každé s kováním E14 (max. 1 Watt. Dodává se bez světelných zdrojů, stále je musíte objednat sami. Získejte tento konečný poutač hned teď a dodejte svému interiéru atmosférický nádech, který potřebuje. Má !
Tento skvělý kousek Lustr béžový 60 cm s hnědými svorkami – Giuseppe můžete sehnat bezprostředně na našich stránkách v kategorii lustry! Nyní najdete nové produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze! Tento výrobce QAZQA má ve stále nabídkce kvalitní sortiment. levně. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Hodně žádaný kousek Lustr béžový 60 cm s hnědými svorkami - Giuseppe 8 od dodavatele s dobrým jménem QAZQA je k dispozici v naší online nabídce výhodně. Nabídka od 4 425 Kč.