LEDVANCE Endura Flood LED venkovní bodové bílá 20W

Výrobce: LEDVANCE Produkt číslo: 6106660 Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood - obzvláště odolný díky... více informací »
LEDVANCE Endura Flood LED venkovní bodové bílá 20W
Značka: LEDVANCE
749 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: LEDVANCE Produkt číslo: 6106660 Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood - obzvláště odolný díky...

Výrobce: LEDVANCE
Produkt číslo: 6106660
Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood – obzvláště odolný díky třídě krytí IP65 Venkovní reflektor Endura Flood LED se symetrickým úhlem vyzařování 110° x 110° je dokonalým zdrojem světla pro osvětlení venkovních prostor. Částečně matný kryt z tvrzeného skla zajišťuje rovnoměrné rozložení světelného paprsku. Pokud je LED reflektor namontován na fasádě, lze jej výborně využít k osvětlení parkovacích míst a příjezdových cest. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití LED reflektorů ušetřit až 80 % energie. Bílé hliníkové pouzdro se stupněm krytí IP65 je mimořádně robustní, takže je odolné proti prachu a nepoškodí ho ani silný déšť. Kromě toho reflektor během provozu snadno odolává okolním teplotám od -20 °C do 45 °C. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutné zapojení. – Montážní držák s rozsahem otáčení 180° Často hledaný výrobek LEDVANCE Endura Flood LED venkovní získáte taky na webu ve známé rubrice led reflektory a svítidla s bodcem do země! Nyní můžete koupit kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze!

Tento exkluzivní produkt od přední značky Světla24 pohodlně pořídíte aktuálně za nejnižší cenu. Stojí teď u nás 749 Kč.