LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7522 OSLO tmavý dub

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420139 LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v... více informací »
LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7522 OSLO tmavý dub
Značka: Nowodvorski
4 960 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420139 LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595420139
LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Světlo je vyrobeno z kvalitního dřeva v kombinaci s ocelí, proto se ideálně hodí do interiérů s dřevenými prvky. Svítidlo se zapíná a vypíná pomocí stylového vypínače na lanku. V našem e-shopu najdete i další svítidla ze série řady OSLO, buď v tomto barevném provedení, nebo v provedení světlejšího dřeva (viz varianty produktu). Toto svítidlo je využívá jednu LED zářivku typu T8 16 W, která již je součástí balení.Ve slevě tento produkt LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7522 OSLO tmavý je k sehnání zrovna tady u nás v oblíbené rubrice svítidla! Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! Významný dodavatel Nowodvorski vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty. Přesvědčte se! To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další produkty od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Často hledaný kus LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7522 OSLO tmavý dub od známé značky Nowodvorski jde sehnat momentálně na našich stránkách za extra cenu! Nabídka od 4 960 Kč.