LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7520 OSLO dub

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420142 LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v... více informací »
LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7520 OSLO dub
Značka: Nowodvorski
4 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420142 LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595420142
LED závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Světlo je vyrobeno z kvalitního dřeva v kombinaci s ocelí, proto se ideálně hodí do světlejších interiérů s dřevenými prvky. Svítidlo se zapíná a vypíná pomocí stylového vypínače na lanku. V našem e-shopu najdete i další svítidla ze série řady OSLO, buď v tomto barevném provedení, nebo v provedení tmavého dřeva (viz varianty produktu). Toto svítidlo je využívá jednu LED zářivku typu T8 16 W, která již je součástí balení. Tento unikátní kus LED závěsné svítidlo Nowodvorski můžete dostat jednoduše u nás v oblíbené kategorii svítidla! Mrkněte na skvělé produkty z naší rubriky za outletovou cenu.

Tento diskontní výrobek LED závěsné svítidlo Nowodvorski 7520 OSLO dub od značky s dobrým jménem Nowodvorski jednoduše můžete najít momentálně v akci! Výhodně za super cenu 4 859 Kč.