LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753843 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K černá
Značka: Nowodvorski
1 904 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753843 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753843
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Svítidlo je navíc opatřeno systémem ZOOM k nastavení vyzařovacího úhlu světla od 15 do 50 stupňů. Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém. Žádaný produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE lze získat snadno na našem webu ve známé kategorii svítidla. Prozkoumejte ještě další zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Věhlasný výrobce Nowodvorski má velmi kvalitní zboží. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K černá od výrobce Nowodvorski můžete koupit zde za super cenu. Akční ceny od 1 904 Kč.