LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 W 3000K bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753834 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 W 3000K bílá
Značka: Nowodvorski
1 904 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753834 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753834
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Svítidlo je navíc opatřeno systémem ZOOM k nastavení vyzařovacího úhlu světla od 15 do 50 stupňů. Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém.Žádaný produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 najdete snadno tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice svítidla! Nyní najdete ještě další produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. Významná značka Nowodvorski může nabídnout velmi kvalitní produkty. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zcela unikátní produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 W 3000K bílá od značky s dlouholetou historií Nowodvorski snadno můžete najít tady se slevou! Akční cena 1 904 Kč.