LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7622 PROFILE FOCUS LED 9 W 4000K černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753829 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7622 PROFILE FOCUS LED 9 W 4000K černá
Značka: Nowodvorski
2 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753829 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753829
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém. Ve slevě kousek můžete dostat bezprostředně tady u nás v rubrice svítidla! Připravili jsme parádní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! U nás nabízíme více, mrkněte na další skvělé produkty značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7622 PROFILE FOCUS LED 9 W 4000K černá od výrobce Nowodvorski snadno můžete pořídit tady teď za báječnou cenu! Cena již od 2 369 Kč.