LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753825 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K černá
Značka: Nowodvorski
2 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753825 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753825
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém. Nový produkt máte možnost pořídit jednoduše tady u nás v kategorii svítidla. Pořiďte si další zboží z této rubriky za nejlepší ceny! Populární značka Nowodvorski pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě.

Velmi prodávaný produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K černá od top výrobce Nowodvorski máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! K sehnání zrovna v akci za 2 369 Kč.