LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7618 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753820 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7618 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K bílá
Značka: Nowodvorski
2 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753820 LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753820
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém.

Zcela unikátní produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7618 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K bílá od skvělého výrobce Nowodvorski jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 2 369 Kč.