LED stropní svítidlo Nowodvorski 7598 STRAIGHT LED M černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979592 LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém... více informací »
LED stropní svítidlo Nowodvorski 7598 STRAIGHT LED M černá
Značka: Nowodvorski
2 151 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979592 LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 601979592
LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém provedení z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá jednu LED zářivkovou trubici T8 s moderní výkonnou technologií – tato zářivka je součástí balení. Tato LED zářivka svítí v barvě teplá bílá (3000 K), její světelný tok je vysoký (činí cca 150 lumenů na jeden watt) a svítí pod úhlem 120°. Stropní svítidlo Nowodvorski je vhodné především do moderních interiérů a designově se hodí především do prostorných obývacích místností nebo hal a také do kancelářských a konferenčních místností. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady STRAIGHT LED v různých barvách a velikostech. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné sérieTento kvalitní výrobek je k dispozici přímo tu na webu v oblíbené sekci led osvětlení! Nyní můžete koupit ještě podobné kusy ve zmiňované sekci za nejlepší ceny!

Tento kvalitní a levný výrobek LED stropní svítidlo Nowodvorski 7598 STRAIGHT LED M černá od předního výrobce Nowodvorski jde sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu! Právě teď jen za 2 151 Kč.