LED stropní svítidlo Nowodvorski 7558 STRAIGHT LED M bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979591 LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém... více informací »
LED stropní svítidlo Nowodvorski 7558 STRAIGHT LED M bílá
Značka: Nowodvorski
2 151 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979591 LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 601979591
LED stropní svítidlo Nowodvorski STRAIGHT LED. Stropní svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém provedení z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá jednu LED zářivkovou trubici T8 s moderní výkonnou technologií – tato zářivka je součástí balení. Tato LED zářivka svítí v barvě teplá bílá (3000 K), její světelný tok je vysoký (činí cca 150 lumenů na jeden watt) a svítí pod úhlem 120°. Stropní svítidlo Nowodvorski je vhodné především do moderních interiérů a designově se hodí především do prostorných obývacích místností nebo hal a také do kancelářských a konferenčních místností. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady STRAIGHT LED v různých barvách a velikostech. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné série Tento žádaný produkt LED stropní svítidlo Nowodvorski 7558 lze nakoupit pohodlně tady na našich stránkách v populární kategorii led osvětlení. Mrkněte na ještě jiné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Populární značka Nowodvorski poskytuje špičkové výrobky Nakupujte výhoděn u nás. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt LED stropní svítidlo Nowodvorski 7558 STRAIGHT LED M bílá od dodavatele kvalitních produktů Nowodvorski k dostání v naší online nabídce extra výhodně. Stojí teď u nás 2 151 Kč.