LED stropní svítidlo 60cm hvězdný efekt s dálkovým ovládáním – Extrema

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98386 Moderní stropní lampa s vestavěným LED modulem a nádhernou hvězdnou oblohou. Design působí velmi moderně a je... více informací »
LED stropní svítidlo 60cm hvězdný efekt s dálkovým ovládáním - Extrema
Značka: QAZQA
3 375 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98386 Moderní stropní lampa s vestavěným LED modulem a nádhernou hvězdnou oblohou. Design působí velmi moderně a je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98386
Moderní stropní lampa s vestavěným LED modulem a nádhernou hvězdnou oblohou. Design působí velmi moderně a je to skvělý pohled. S touto stropní lampou Extrema dostanete dálkové ovládání, pomocí kterého mimo jiné můžete sami určit světelný výkon a světelné teplo. Osvětlení lze přepínat v krocích mezi teplým žlutým světlem a jasně bílým světlem, takže máte vždy požadovanou atmosféru doma nebo v kanceláři zcela ve svých rukou. Lampa má průměr 60 cm a výšku 10 cm. Montážní deska má průměr 57,5 cm. Lampa má vestavěný LED modul (nevyměnitelný) 90 W, 2700-6500 Kelvinů a 30 000 hodin hoření. Lampa je samozřejmě stmívatelná, takže s 6100 lumeny nemusí vždy pracovat na plný výkon. Udělejte krok a získejte Extrema do svého domova!
Oblíbený kousek máte možnost pořídit prostě tu na stránkách umístěný v kategorii stropni svitidla! Nyní získáte unikátní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu.

Tento akční a ve slevě produkt LED stropní svítidlo 60cm hvězdný efekt s dálkovým ovládáním - Extrema od výrobce QAZQA snadno můžete získat právě teď v naší nabídce ve slevě. Právě lze objednat jen za 3 375 Kč.