Lampa na krmení bílá s tupým odstínem a zlatým vnitřkem 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98103 Krásná nadčasová stojací lampa, toto Simplo! Hodí se do každého životního stylu, od... více informací »
Lampa na krmení bílá s tupým odstínem a zlatým vnitřkem 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98103 Krásná nadčasová stojací lampa, toto Simplo! Hodí se do každého životního stylu, od...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98103
Krásná nadčasová stojací lampa, toto Simplo! Hodí se do každého životního stylu, od moderního po venkovský! Je 179 cm vysoký, takže je skutečným poutačem! Základna má průměr 24 cm. Kombinace taupe barvy stínu a bílé barvy svítidla dává Simplo nadčasový charakter. Příjemným doplňkem je zlatý povrch v kapuci. Tento odstín má výšku 40 cm. S pěkným světelným zdrojem, který se vejde do E27 (velké svítidlo), můžete lampu úplně dokončit (maximálně 60 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, když si ho chcete večer uklidnit! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (240 cm), takže je velmi praktická. Rozhodněte se pro nadčasovost s tímto Simplo!
Unikátní výrobek Lampa na krmení bílá s tupým odstínem a můžete dostat aktuálně tu na stránkách v oblíbené kategorii stojaci lampy! Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Často hledaný kousek Lampa na krmení bílá s tupým odstínem a zlatým vnitřkem 40 cm - Simplo od top výrobce QAZQA najdete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 3 225 Kč.