Kulatý zapuštěný bodový měděný sklopný – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91866 Velmi elegantní zapuštěné místo, to Edu. Díky elegantnímu designu a měděné povrchové... více informací »
Kulatý zapuštěný bodový měděný sklopný - Edu
Značka: QAZQA
279 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91866 Velmi elegantní zapuštěné místo, to Edu. Díky elegantnímu designu a měděné povrchové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91866
Velmi elegantní zapuštěné místo, to Edu. Díky elegantnímu designu a měděné povrchové úpravě se perfektně hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm a výšku 9 cm. Průměr instalace je 7 cm a hloubka instalace je 10 cm. Toto zapuštěné místo je vyrobeno z oceli a hliníku a má luxusní kvalitativní vzhled. Zapuštěné místo má kování GU10. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je to, že je sklopné: takže osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Edu je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Dodáváno včetně upínacích pružin! Jednoduché, ale ve vašem stropu tak stylové. Tento exkluzivní produkt najdete rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii podhledove svetlo! Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další vybrané kousky od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kousek Kulatý zapuštěný bodový měděný sklopný - Edu od top značky QAZQA lze sehnat aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu! Nabídka od 279 Kč.