Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105574 Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje,... více informací »
Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem - Edu
Značka: QAZQA
405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105574 Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105574
Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba jídelny. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven v černé barvě. Má průměr 13 cm a výšku 10 cm. Instalační rozměry jsou 11 cm hloubka a 7,4 cm v průměru. Spot dokončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 max. 50 Watt. Tak si je nezapomeňte objednat zvlášť. Spropitné! Umístěte několik míst ve stejné místnosti asi 1,5 metru od sebe, abyste zajistili rovnoměrné osvětlení ve vašem domě a vytvořili útulnou atmosféru. Spot je sklopný, takže si sami určíte, kam bude osvětlení svítit. Dolaďte svůj interiér spotem Edu!

Tento oblíbený produkt Kulaté zapuštěné bodové černé sklopné s distančním kroužkem - Edu od výrobce QAZQA jde koupit již dnes za báječnou cenu! Právě nyní za 405 Kč.