Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105575 Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje,... více informací »
Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem - Edu
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105575 Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105575
Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba jídelny. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven v bílé barvě. Má průměr 13 cm a výšku 10 cm. Instalační rozměry jsou 11 cm hloubka a 7,4 cm v průměru. Spot dokončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 max. 50 Watt. Tak si je nezapomeňte objednat zvlášť. Spropitné! Umístěte několik míst ve stejné místnosti asi 1,5 metru od sebe, abyste zajistili rovnoměrné osvětlení ve vašem domě a vytvořili útulnou atmosféru. Spot je sklopný, takže si sami určíte, kam bude osvětlení svítit. Dolaďte svůj interiér spotem Edu!

Velmi prodávaný výrobek Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem - Edu od přední značky QAZQA můžete sehnat právě nyní na našich stránkách výhodně! V akci za cenu 365 Kč.