Krém na starožitný lustr se zlatem 5 světel – Como 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94776 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v rustikálně krémové... více informací »
Krém na starožitný lustr se zlatem 5 světel - Como 5
Značka: QAZQA
2 495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94776 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v rustikálně krémové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94776
Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v rustikálně krémové barvě s jemnou zlatou povrchovou úpravou. Lustr je docela malý a v pořádku. Lampa se skládá z pěti ramen. Dokončíte vzhled výběrem jedné z různých svíčkových lamp. Svůj domov můžete během mrknutí oka proměnit v osobní hrad! Lampa má průměr 60 cm a výšku 100 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Kabel má délku 50 cm. Lampu zakončíte 5 světelnými zdroji s objímkou E14 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Přineste atmosféru do vašeho domova s Como 5!Hodně žádaný produkt Krém na starožitný lustr se zlatem 5 je k sehnání teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice lustry! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této populární kategorie z pohodlí domova!

Hodně oblíbený produkt Krém na starožitný lustr se zlatem 5 světel - Como 5 od našeho známého výrobce QAZQA máte možnost sehnat tady nyní ve slevě. Nyní můžete mít za 2 495 Kč.