Artemide svíditla

Kolejnicový systém s 5 místy 1fázová černá se zlatem – Jeana

Tento oblíbený produkt Kolejnicový systém s 5 místy 1fázová černá se zlatem - Jeana od přední značky QAZQA jednoduše můžete pořídit na našich stránkách trvale výhodně. Výhodně za super cenu 2 655 Kč.
EAN: 8718881105838
Kolejnicový systém s 5 místy 1fázová černá se zlatem - Jeana
Ověřit dostupnost
Značka: QAZQA
2 655

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99265
Tento železniční systém „Jeana“ je skutečným doplňkem domácnosti nebo kanceláře pro základní osvětlení. Je krásně zakončen nadčasovou černou v kombinaci se zlatými skvrnami. Super pěkná kombinace! Vaše skvrny jsou nastavitelné, takže můžete svítit tam, kam chcete.
Je dlouhý 300 cm a vysoký 16,5 cm. Všech pět skvrn má průměr 5,5 cm a délku 9,3 cm. Spoty se hodí pro spoty GU10 (každý max. 50 W), které je třeba ještě objednat. Také velmi praktické: skvrny fungují na adaptéru, který je zabudován do kolejnice. Design je proto také velmi elegantní!
Bodová světla jsou také nastavitelná a vhodná pro použití v kombinaci s externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Jedná se o 1fázová místa: to znamená, že všechny zdroje světla na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy vypnuty nebo zapnuty společně.
Zajistěte nejpříjemnější základní osvětlení s těmito železničními spoty. Perfektní doma, ale i v kanceláři!