Klasický podstavec venkovní lucerny černý IP44 – New Orleans

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91575 Hledáte klasickou černou lucernu? Pak jste to našli v hliníkové lucerně New Orleans! Vintage... více informací »
Klasický podstavec venkovní lucerny černý IP44 - New Orleans
Značka: QAZQA
905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91575 Hledáte klasickou černou lucernu? Pak jste to našli v hliníkové lucerně New Orleans! Vintage...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91575
Hledáte klasickou černou lucernu? Pak jste to našli v hliníkové lucerně New Orleans! Vintage design můžete vidět ve všech křivkách a elegantním provedení. Venkovní podstavec lucerny má šest čirých diamantů, přes které je jasně viditelný zdroj světla, vyberte si proto pěknou žárovku. Tato lucerna má průměr 23 cm a výšku 48 cm. Noha má průměr 17 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 60 Watt). Tato lucerna má podstavec a lze ji umístit například na vyvýšeninu ve vaší zahradě. S touto klasickou stmívatelnou lampou New Orleans skutečně dodáte svému vchodu nebo zahradě styl.
Super výrobek Klasický podstavec venkovní lucerny černý IP44 – New jde pořídit právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii venkovni stojaci lampy! Nyní najdete nové zboží z této populární sekce ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Klasický podstavec venkovní lucerny černý IP44 - New Orleans od společnosti s výborným jménem QAZQA máte možnost nakoupit na našich stránkách levně! Levně za cenu 905 Kč.