Klasický lustr taupe s bílou barvou – Como 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95586 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Elegantní tvary v rustikální taupe... více informací »
Klasický lustr taupe s bílou barvou - Como 5
Značka: QAZQA
1 955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95586 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Elegantní tvary v rustikální taupe...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95586
Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Elegantní tvary v rustikální taupe barvě. Lustr je docela malý a v pořádku. Lampa se skládá z pěti ramen, všechna s objímkou E14 s lněným bílým svorkovým stínidlem. Dokončíte vzhled výběrem jedné z různých lamp na svíčky (max. 40 W). Poznámka: světelné zdroje si musíte objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má průměr 70 cm a výšku 100 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Celková výška může být během instalace zkrácena pomocí článkového řetězu. Svůj domov můžete během mrknutí oka proměnit v osobní hrad! Tento nejprodávanější kousek Klasický lustr taupe s bílou jde koupit právě tu na našem webu v oblíbené kategorii lustry. Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Klasický lustr taupe s bílou barvou - Como 5 od známé společnosti QAZQA jednoduše můžete najít tady za příznivou cenu! Nabídka již od 1 955 Kč.