Klasický lustr rezavě hnědý s bílými čepicemi – Como 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95588 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální... více informací »
Klasický lustr rezavě hnědý s bílými čepicemi - Como 5
Značka: QAZQA
3 715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95588 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95588
Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální rezavě hnědé barvě. Lustr je docela malý a v pořádku. Lampa se skládá z pěti ramen, která jsou všechna vybavena objímkou E14 s lněným bílým objímkovým stínidlem. Dokončíte vzhled výběrem jedné z různých lamp na svíčky (max. 40 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má průměr 70 cm a výšku 100 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Celkovou výšku během instalace můžete zkrátit pomocí řetězu. Svůj domov můžete během mrknutí oka proměnit v osobní hrad! Výjimečný produkt Klasický lustr rezavě hnědý s bílými lze pořídit také tady na webu zařazený v kategorii lustry! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Exkluzivní kousek Klasický lustr rezavě hnědý s bílými čepicemi - Como 5 od kvalitního výrobce QAZQA lze získat momentálně skutečně levně. Teď za akční cenu 3 715 Kč.