Klasický lustr rezavě hnědý – Como 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94774 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální... více informací »
Klasický lustr rezavě hnědý - Como 5
Značka: QAZQA
2 495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94774 Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94774
Lustr Como 5 má jemný, nadčasový a klasický design. Půvabné tvary v krásné rustikální rezavě hnědé barvě. Lustr je docela malý a v pořádku. Lampa se skládá z pěti ramen, všechna s objímkou E14. Dokončíte vzhled výběrem jedné z různých lamp na svíčky (max. 40 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má průměr 60 cm a výšku 100 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Svůj domov můžete během mrknutí oka proměnit v osobní hrad!Kvalitní a oblíbený produkt je k sehnání zrovna tu umístěný v rubrice lustry! Nyní koupíte akční produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. To není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kus Klasický lustr rezavě hnědý - Como 5 od populárního výrobce QAZQA lze pořídit v naší online nabídce za příznivou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 495 Kč.