Klasický lustr rezavě hnědý 5-světlý – Giuseppe 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90261 Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným... více informací »
Klasický lustr rezavě hnědý 5-světlý - Giuseppe 5
Značka: QAZQA
3 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90261 Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90261
Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným nositelem nálady. Tento robustní lustr má rám z rezavě hnědé oceli s elegantním kulatým povrchem. Díky tradičním barevným a povrchovým detailům se tato závěsná lampa perfektně hodí do venkovského a romantického prostředí. Tato závěsná lampa má celkový průměr 60 centimetrů, je 110 centimetrů dlouhá a váží 2,5 kg. Montážní deska má průměr 9 cm. Tento lustr má 5 ramen, každé s objímkou E14 (max. 40 W). Dodává se bez světelných zdrojů, tyto si musíte objednat sami. Chcete-li dokončit tento lustr, jděte na špičkovou svíčku, tyto jsou nyní k dispozici také v krásných LED verzích. Získejte tento konečný poutač hned teď a dodejte svému interiéru atmosférický nádech, který potřebuje!Hodně oblíbený výrobek je k získání právě nyní tady na našem webu ve známé kategorii lustry. Nyní získáte skvělé produkty z této rubriky za příznivou cenu.

Vysoce kvalitní výrobek Klasický lustr rezavě hnědý 5-světlý - Giuseppe 5 od spolehlivé značky QAZQA dostanete teď za výprodejovou cenu! Stojí teď u nás 3 665 Kč.