Klasický lustr černý 8 světel – Giuseppe 8

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105145 Chcete dát svému prostoru klasický nádech? Pak je lustr Giuseppe 8 právě pro vás! Tento... více informací »
Klasický lustr černý 8 světel - Giuseppe 8
Značka: QAZQA
4 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105145 Chcete dát svému prostoru klasický nádech? Pak je lustr Giuseppe 8 právě pro vás! Tento...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105145
Chcete dát svému prostoru klasický nádech? Pak je lustr Giuseppe 8 právě pro vás! Tento ocelový černý lustr je vše, co potřebujete pro tu správnou atmosféru. Má průměr 60 cm a je výškově nastavitelný s minimální výškou 80 cm a maximální výškou 110 cm. Montážní deska má průměr 9 cm a výšku 6 cm. 8 požadovaných světelných zdrojů E14 (max. 40 Watt) zatím není součástí dodávky, je nutné je objednat samostatně. Giuseppe 8 je stmívatelný externím stmívačem, který není součástí dodávky. Nechte svůj prostor zářit s klasickým a stylovým Giuseppe 8. Hodně povedený produkt Klasický lustr černý 8 světel – Giuseppe máte možnost získat prostě tady na našem webu v oblíbené rubrice lustry! Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Známý dodavatel QAZQA má na skladě vynikající sortiment.

Tento vynikající produkt Klasický lustr černý 8 světel - Giuseppe 8 od značky s dlouholetou tradicí QAZQA pohodlně dostanete ještě dnes napořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 4 225 Kč.