Klasický lustr černý 5-světelný – Giuseppe 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105144 Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným... více informací »
Klasický lustr černý 5-světelný - Giuseppe 5
Značka: QAZQA
2 959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105144 Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105144
Lustr zůstává pod osvětlením „creme de la creme“, tento Giuseppe 5 je také skutečným tvůrcem atmosféry. Tento robustní lustr má černý ocelový rám s elegantním kulatým povrchem. Díky tradičním detailům v barvě a povrchové úpravě se toto závěsné svítidlo perfektně hodí do venkovského a romantického prostředí. Tato závěsná lampa má celkový průměr 60 centimetrů, je výškově nastavitelná až do 110 centimetrů a minimálně 72 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Tento lustr má 5 ramen, každé s kování E14 (malé kování). Dodává se bez světelných zdrojů, ty si musíte objednat sami. Pro dokončení tohoto lustru si vyberte svíčku, která je nyní k dispozici také v krásných LED verzích. Pořiďte si nyní tento ultimátní poutač do svého domova a dodejte svému interiéru ten atmosférický šmrnc, který potřebuje! Tento zlevněný produkt Klasický lustr černý 5-světelný získáte bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii lustry! Nyní pořídíte skvělé výrobky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Dodavatel QAZQA představuje vynikající sortiment.

Vysoce kvalitní produkt Klasický lustr černý 5-světelný - Giuseppe 5 od dodavatele zboží QAZQA snadno získáte právě zde se slevou! Právě lze objednat jen za 2 959 Kč.