Klasické závěsné svítidlo mosazné s bílým stínidlem 5-světlo – Nona

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104405 Jaká elegantní závěsná lampa, Nona! Útulné kšiltovky okamžitě navodí příjemnou atmosféru a v kombinaci... více informací »
Klasické závěsné svítidlo mosazné s bílým stínidlem 5-světlo - Nona
Značka: QAZQA
3 335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104405 Jaká elegantní závěsná lampa, Nona! Útulné kšiltovky okamžitě navodí příjemnou atmosféru a v kombinaci...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104405
Jaká elegantní závěsná lampa, Nona! Útulné kšiltovky okamžitě navodí příjemnou atmosféru a v kombinaci se zlatou upoutají pozornost. Stropní svítidlo Nona je vyrobeno z oceli a zlaté barvy. Má průměr 70 cm a výšku 150 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 4 cm. Má tři bílá látková stínidla s krásnými detaily. Stínidla mají průměr 18 cm a výšku 16 cm. Doplňte svítidlo o tři světelné zdroje s objímkou E27 (max. 15 wattů), ty nejsou součástí dodávky. Nona je stmívatelná externím stmívačem. Šňůra, která je součástí balení, má délku 100 cm. Krásné do obývacího pokoje nebo ložnice. Bude se brzy potloukat u vás doma?Tento žádaný produkt Klasické závěsné svítidlo mosazné s bílým stínidlem 5-světlo – Nona můžete nakoupit bezprostředně tady u nás v rubrice zavesna svitidla! Podívejte se na další zboží ve zmíněné sekci za výhodné peníze. U zákazníků oblíbená značka QAZQA nabízí vysoce kvalitní produkty.

Zcela unikátní produkt Klasické závěsné svítidlo mosazné s bílým stínidlem 5-světlo - Nona od dodavatele s dobrým jménem QAZQA snadno můžete pořídit zde teď právě skutečně výhodně. Na našich stránkách za 3 335 Kč.