Klasické venkovní nástěnné svítidlo černé nastavitelné IP44 – kapitál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103208 Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem!... více informací »
Klasické venkovní nástěnné svítidlo černé nastavitelné IP44 - kapitál
Značka: QAZQA
439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103208 Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103208
Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem! Tato nástěnná lampa ukradne show u vašich předních dveří nebo na terase! Je nastavitelný, takže si můžete zvolit montáž lampy dolů nebo nahoru: super zábava! S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Lampa má výšku 35 cm a hloubku 19,7 cm. Se světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 15 W dokončíte náš kapitál kompletní a je připraven zářit ve vaší zahradě! Poznámka: světelný zdroj není součástí této lampy. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tímto způsobem je extra útulný! Klasická velikost pro venkovní použití: to je naše nástěnná lampa Capital
Tento kvalitní výrobek lze získat teď tady u nás v populární kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky za parádní cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také více produktů od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA má špičkové produkty. Podívejte se sami!

Tento levný kousek Klasické venkovní nástěnné svítidlo černé nastavitelné IP44 - kapitál od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA pohodlně dostanete na našich stránkách teď pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 439 Kč.