Klasická závěsná lampa černá se stínidlem zlatá – Nona

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104397 Jděte klasicky nad jídelní stůl s naší závěsnou lampou Nona. Útulný doplněk nad jídelní stůl, ale i v... více informací »
Klasická závěsná lampa černá se stínidlem zlatá - Nona
Značka: QAZQA
1 449 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104397 Jděte klasicky nad jídelní stůl s naší závěsnou lampou Nona. Útulný doplněk nad jídelní stůl, ale i v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104397
Jděte klasicky nad jídelní stůl s naší závěsnou lampou Nona. Útulný doplněk nad jídelní stůl, ale i v kanceláři si přijde na své. Lampa je zakončena klasickým zlatým stínidlem a černou šňůrkou. Závěsnou lampu můžete výškově nastavit: minimálně 64 cm a maximálně 150 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Upozorňujeme, že Nona se dodává bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte světelný zdroj E27 s max. 15 Watt. Je také stmívatelný externím stmívačem (např. nástěnným vypínačem), aby byl doma extra útulný. Atraktivní doplněk do vašeho domova? Jděte pro naši Nonu! Zcela unikátní produkt Klasická závěsná lampa černá se stínidlem zlatá – Nona jde sehnat zrovna tu umístěný v kategorii zavesna svitidla. Najděte si oblíbené produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Tato vyjímečná značka QAZQA pro své zákazníky nabízí top zboží Nové kousky každý den!

Oblíbený kousek Klasická závěsná lampa černá se stínidlem zlatá - Nona od populárního výrobce QAZQA získáte právě teď se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 449 Kč.