Klasická venkovní závěsná lampa starožitné zlato IP44 – kapitál

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103213 Pěkná venkovní lampa, která je dokončena ve starožitném zlatě a má klasický / romantický vzhled! Tato... více informací »
Klasická venkovní závěsná lampa starožitné zlato IP44 - kapitál
Značka: QAZQA
445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103213 Pěkná venkovní lampa, která je dokončena ve starožitném zlatě a má klasický / romantický vzhled! Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103213
Pěkná venkovní lampa, která je dokončena ve starožitném zlatě a má klasický / romantický vzhled! Tato závěsná lampa ukradne show na vaší terase a na zahradě! S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Lampa je výškově nastavitelná s maximální délkou 82,5 cm a minimálně 58 cm. Průměr montážní desky je 9,3 cm. Délka kabelu je 54,5 cm dlouhá. Se světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 15 W dokončíte náš kapitál kompletní a je připraven zářit ve vaší zahradě! Poznámka: světelný zdroj není součástí této lampy. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tímto způsobem je extra útulný! Klasická velikost pro vaši zahradu: to je naše hlavní město.

Tento kvalitní a žádaný produkt Klasická venkovní závěsná lampa starožitné zlato IP44 - kapitál od této skvělé značky QAZQA snadno pořídíte právě teď v nabídce výhodně! Nyní nakoupíte za 445 Kč.