Klasická venkovní závěsná lampa černá IP44 – Capital

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103212 Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem! Tato závěsná... více informací »
Klasická venkovní závěsná lampa černá IP44 - Capital
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103212 Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem! Tato závěsná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103212
Pěkná venkovní lampa, která je nadčasově černá, ale s klasickým a romantickým vzhledem! Tato závěsná lampa ukradne show na vaší terase a na zahradě! S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Lampa je výškově nastavitelná s maximální délkou 82,5 cm a minimálně 58 cm. Průměr montážní desky je 9,3 cm. Délka kabelu je 54,5 cm dlouhá. Se světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 15 W dokončíte náš kapitál kompletní a je připraven zářit ve vaší zahradě! Poznámka: světelný zdroj není součástí této lampy. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tímto způsobem je extra útulný! Klasická velikost pro vaši zahradu: to je naše hlavní město.
Vynikající kousek Klasická venkovní závěsná lampa černá IP44 – Capital máte možnost dostat přímo tu na stránkách umístěný v kategorii venkovni zavesna svitidla! Připravili jsme pro vás oblíbené kousky ve zmiňované kategorii za parádní cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží.

Často hledaný kus Klasická venkovní závěsná lampa černá IP44 - Capital od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete dostat tady a teď právě za super peníze! Nabídka od 235 Kč.