Klasická venkovní nástěnná lampa starožitné zlato s pohybovým senzorem – New Haven

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103202 New Haven je nástěnné svítidlo, pokud hledáte atraktivní svítidlo pro vaši fasádu nebo vnější stěnu.... více informací »
Klasická venkovní nástěnná lampa starožitné zlato s pohybovým senzorem - New Haven
Značka: QAZQA
599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103202 New Haven je nástěnné svítidlo, pokud hledáte atraktivní svítidlo pro vaši fasádu nebo vnější stěnu....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103202
New Haven je nástěnné svítidlo, pokud hledáte atraktivní svítidlo pro vaši fasádu nebo vnější stěnu. Přivede váš domov do klasické a starožitné atmosféry. Snímač pohybu se zapne, když lampa detekuje pohyb; to vám opravdu dává pocit bezpečí. Starožitný zlatý povrch také dodá vašemu domovu retro vzhled. Lampa má délku 17,1 cm, výšku 15 cm a hloubku 21,2 cm. Montážní deska má pružinu 11 cm, výšku 15 cm a hloubku 1,5 cm. Se světelným zdrojem E27 až 15 W můžete tuto nástěnnou lampu dokončit (světelný zdroj není součástí dodávky). Toto svítidlo je stmívatelné pomocí externího stmívače, ale mějte na paměti: toto není možné, pokud je připojen detektor pohybu lampy. Dokážete doplnit svou fasádu nástěnnou lampou New Haven?
Unikátní a žádaný produkt Klasická venkovní nástěnná lampa starožitné zlato s pohybovým senzorem – New Haven je k získání pohodlně u nás umístěný v kategorii venkovni nastenne svetlo. Mrkněte na akční kousky z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Klasická venkovní nástěnná lampa starožitné zlato s pohybovým senzorem - New Haven od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA jednoduše můžete sehnat právě teď u nás skutečně levně! Teď za akční cenu 599 Kč.