Klasická venkovní nástěnná lampa černá IP44 – Oxford

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103229 Oxford je klasikou mezi venkovními nástěnnými lampami. Jedno z nejznámějších přípravků a díky tomu je... více informací »
Klasická venkovní nástěnná lampa černá IP44 - Oxford
Značka: QAZQA
625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103229 Oxford je klasikou mezi venkovními nástěnnými lampami. Jedno z nejznámějších přípravků a díky tomu je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103229
Oxford je klasikou mezi venkovními nástěnnými lampami. Jedno z nejznámějších přípravků a díky tomu je velmi stylové! Oxford je vyroben z hliníku s plastem a je dokončen v černé barvě. Má průměr 15,1 cm, výšku 25,5 cm a šířku 23 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm a je 2 cm vysoká. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Vydejte se po světelném zdroji, který také vypadá hezky, protože je dobře viditelný! Nástěnná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Díky své hodnotě IP IP44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě. Ideální pro zahradní dům nebo vedle vchodových dveří. Vytvořte si s nástěnnou lampou Oxford klasické, ale bezpečné venkovní prostředí!

Oblíbený a akční kousek Klasická venkovní nástěnná lampa černá IP44 - Oxford od značky se skvělou pověstí QAZQA lze pořídit tady a teď se slevou! Právě lze objednat jen za 625 Kč.