Klasická venkovní hůl černá 44 cm IP44 – velká

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103214 Krásná venkovní tyč, která je nadčasově zakončena černou barvou, ale má klasický a romantický vzhled!... více informací »
Klasická venkovní hůl černá 44 cm IP44 - velká
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103214 Krásná venkovní tyč, která je nadčasově zakončena černou barvou, ale má klasický a romantický vzhled!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103214
Krásná venkovní tyč, která je nadčasově zakončena černou barvou, ale má klasický a romantický vzhled! Tato lampa ukradne show u vašich předních dveří nebo na terase! Na zahradě vytvoříte nejlepší efekt, když je umístíte několik vedle sebe. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Lampa má výšku 41,5 cm. Se světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 15 W dokončíte náš kapitál kompletní a je připraven zářit ve vaší zahradě! Poznámka: světelný zdroj není součástí této lampy. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tímto způsobem je extra útulný! Klasika formátu pro venkovní použití: to je naše hlavní město!Zajímavý produkt Klasická venkovní hůl černá 44 můžete nakoupit prostě na stránkách v oblíbené rubrice venkovni stojaci lampy! Získejte parádní produkty z této populární sekce za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce QAZQA dlouhodobě dodává vynikající výrobky. Nové kousky každý den.

Zajímavý výrobek Klasická venkovní hůl černá 44 cm IP44 - velká pocházející od značky QAZQA je k dostání v naší nabídce v akci! Zrovna nyní za cenu 365 Kč.