Klasická stolní lampa z oceli s krémovým odstínem – Taula

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102534 Jaká roztomilá stolní lampa! Taula má díky svému designu klasický vzhled. Kombinace oceli... více informací »
Klasická stolní lampa z oceli s krémovým odstínem - Taula
Značka: QAZQA
1 409 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102534 Jaká roztomilá stolní lampa! Taula má díky svému designu klasický vzhled. Kombinace oceli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102534
Jaká roztomilá stolní lampa! Taula má díky svému designu klasický vzhled. Kombinace oceli s bavlněným krémovým odstínem zajišťuje, že se stolní lampa hodí do každého interiéru. Taula má výšku 72,5 cm a průměr 40 cm. Stínidlo má výšku 29 cm a průměr 40 cm. Základna má průměr 17 cm a je vysoká 9 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (160 cm) a zástrčkou. Doplňujete Taulu světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Stolní lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Pěkný doplněk vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Taula dodává vašemu domovu trochu více stylu!

Kvalitní a levný produkt Klasická stolní lampa z oceli s krémovým odstínem - Taula od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA máte možnost získat na našich stránkách nyní za parádní cenu! Nyní zakoupíte za 1 409 Kč.