Klasická stolní lampa / notářská lampa mosaz se zeleným sklem – Banker

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 42891 Skutečná klasika: lampa notáře / bankéře! Dokončeno zlatem a zelenou. Může dokonale sloužit jako poutač na... více informací »
Klasická stolní lampa / notářská lampa mosaz se zeleným sklem - Banker
Značka: QAZQA
1 429 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 42891 Skutečná klasika: lampa notáře / bankéře! Dokončeno zlatem a zelenou. Může dokonale sloužit jako poutač na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 42891
Skutečná klasika: lampa notáře / bankéře! Dokončeno zlatem a zelenou. Může dokonale sloužit jako poutač na vašem stole. Žárovka je vybavena objímkou E27 (max. 60 W) a je dodávána bez světelného zdroje. Má výšku 36 cm a šířku 25 cm. Skleněné stínítko lampy je 21 cm dlouhé a 13 cm široké. Tato klasická lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), aby byla večer útulná! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou. Doplňte svůj stůl nebo kancelář touto notářskou lampou!Vysoce kvalitní produkt máte možnost nakoupit jednoduše na našem webu v oblíbené sekci stolni lampy! Připravili jsme pro vás ostatní zboží z této rubriky za extra cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Klasická stolní lampa / notářská lampa mosaz se zeleným sklem - Banker od našeho výrobce QAZQA jednoduše naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Aktuálně v akci za 1 429 Kč.