Klasická stolní lampa mosazná s bílým stínidlem – Nona

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104401 Nejútulnější stolní lampa: Nona! Pěkné na váš stůl, ale opravdu všude. Stolní lampa... více informací »
Klasická stolní lampa mosazná s bílým stínidlem - Nona
Značka: QAZQA
1 435 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104401 Nejútulnější stolní lampa: Nona! Pěkné na váš stůl, ale opravdu všude. Stolní lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104401
Nejútulnější stolní lampa: Nona! Pěkné na váš stůl, ale opravdu všude. Stolní lampa je vyrobena z oceli a má zlatou barvu. Má výšku 50 cm, délku 38 cm a šířku 18 cm. Základna lampy má průměr 18 cm a výšku 4 cm. Bílé stínidlo je součástí a má průměr 18 cm a výšku 16 cm. Nezapomeňte si objednat vhodný světelný zdroj s paticí E14, abyste jej mohli ihned používat. Lampa je také stmívatelná externím stmívačem.
Tento diskontní produkt můžete sehnat bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v sekci stolni lampy! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky snadno online. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA poskytuje špičkové produkty.

Kvalitní výrobek Klasická stolní lampa mosazná s bílým stínidlem - Nona od populární značky QAZQA můžete dostat bezpečně online za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 1 435 Kč.