Klasická stojací lampa se zlatým látkovým odstínem černá s lampou na čtení – Retro

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103239 Hledáte poutač pro svůj domov? Pak je Retro to, co hledáte! Jeho zlatá základna a noha v kombinaci s černými... více informací »
Klasická stojací lampa se zlatým látkovým odstínem černá s lampou na čtení - Retro
Značka: QAZQA
2 179 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103239 Hledáte poutač pro svůj domov? Pak je Retro to, co hledáte! Jeho zlatá základna a noha v kombinaci s černými...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103239
Hledáte poutač pro svůj domov? Pak je Retro to, co hledáte! Jeho zlatá základna a noha v kombinaci s černými látkovými odstíny zajišťují, že se lampa v klasickém interiéru nebo stylu Art Deco bude cítit jako doma. Má výšku 159,7 cm, délku 51 cm a šířku 38 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 3 cm. Velké stínítko má průměr 38 cm a výšku 27 cm. Stínidlo lampičky na čtení má průměr 12,5 cm a výšku 12,5 cm. Retro je dodáván s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Lampu doplňujete dvěma světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Retro lze stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Doplňte svůj interiér retro stojací lampou!

Akční produkt Klasická stojací lampa se zlatým látkovým odstínem černá s lampou na čtení - Retro od této skvělé značky QAZQA snadno můžete získat momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní za 2 179 Kč.