Klasická stojací lampa černá se stínidlem zlatá – Nona

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104396 Vneste do svého domova klasiku s naší stojací lampou Nona. Výrazný doplněk v obývacím... více informací »
Klasická stojací lampa černá se stínidlem zlatá - Nona
Značka: QAZQA
2 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104396 Vneste do svého domova klasiku s naší stojací lampou Nona. Výrazný doplněk v obývacím...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104396
Vneste do svého domova klasiku s naší stojací lampou Nona. Výrazný doplněk v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici jako náladový tvůrce! Lampa je zakončena klasickým zlatým stínidlem a černým svítidlem. Napájecí lampa je vysoká 161 a základna má průměr 26 cm. Délka šňůry je 250 cm. Upozorňujeme, že Nona se dodává bez světelného zdroje. Doplňte svítidlo o světelný zdroj E27 s max. 15 Watt a nechte svítit ve svém interiéru! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, aby byl doma extra útulný. Vytvořte atmosféru s naší stojací lampou Nona. Tento nejprodávanější produkt Klasická stojací lampa černá se stínidlem zlatá – Nona je k dostání pohodlně tady na našich stránkách zařazený v rubrice stojaci lampy. Máme pro vás podobné výrobky z této rubriky za super peníze! Oblíbený výrobce QAZQA pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment.

Diskontní produkt Klasická stojací lampa černá se stínidlem zlatá - Nona od našeho výrobce QAZQA lze sehnat právě nyní ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 2 059 Kč.