Klasická notářská lampa zlatá s kouřovým zrcadlovým sklem – Banker

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102602 Klasická notářská lampa se zlatým povrchem a kouřovým zrcadlovým sklem. Páni, jaký... více informací »
Klasická notářská lampa zlatá s kouřovým zrcadlovým sklem - Banker
Značka: QAZQA
1 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102602 Klasická notářská lampa se zlatým povrchem a kouřovým zrcadlovým sklem. Páni, jaký...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102602
Klasická notářská lampa se zlatým povrchem a kouřovým zrcadlovým sklem. Páni, jaký poutač! Tento zlatý bankéř ukradne show na vašem stole, v kanceláři nebo doma v kanceláři. Má výšku 34,5 cm a délku 26,5 cm. Základna má průměr 15 cm. Náš bankéř je dodáván bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte světelný zdroj E27 maximálně 60 Watt. Dodává se s kabelem o délce 160 cm. Sklo kouřeného zrcadla poskytuje rozptýlené světlo, které vytváří v pracovním prostředí útulnou atmosféru! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Skutečný must-have v kanceláři.Neodolatelný kousek je k sehnání v pohodě tu v oblíbené rubrice stolni lampy! Získejte parádní produkty ve zmíněné rubrice za super ceny! Máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní kousek Klasická notářská lampa zlatá s kouřovým zrcadlovým sklem - Banker od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je k dostání právě teď v nabídce opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 1 785 Kč.