Klasická notářská lampa černá s opálovým sklem – Banker

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102601 Klasická notářská lampa s černou povrchovou úpravou a opálovým sklem. Páni, jaký... více informací »
Klasická notářská lampa černá s opálovým sklem - Banker
Značka: QAZQA
1 735 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102601 Klasická notářská lampa s černou povrchovou úpravou a opálovým sklem. Páni, jaký...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102601
Klasická notářská lampa s černou povrchovou úpravou a opálovým sklem. Páni, jaký poutač! Tento bankéř ukradne show na vašem stole, v kanceláři nebo v kanceláři doma. Má výšku 34,5 cm a délku 26,5 cm. Základna má průměr 15 cm. Náš bankéř je dodáván bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte světelný zdroj E27 maximálně 60 Watt. Dodává se s kabelem o délce 160 cm. Opálové bílé sklo poskytuje rozptýlené světlo, které vytváří v pracovním prostředí útulnou atmosféru! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Skutečný must-have v kanceláři. Velmi oblíbený produkt Klasická notářská lampa černá s opálovým lze nakoupit teď tu na našem webu ve známé kategorii stolni lampy. Nyní získáte ještě další produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu. Tato značka QAZQA vyrábí vynikající sortiment Přesvědčte se sami!

Diskontní produkt Klasická notářská lampa černá s opálovým sklem - Banker od skvělé značky QAZQA snadno najdete právě teď v akci! Nyní lze objednat jen za 1 735 Kč.