Klasická notářská lampa bronzová s jantarovým sklem – Banker

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102604 Klasická notářská lampa s bronzovým povrchem a jantarovým sklem. Jaká jedinečná... více informací »
Klasická notářská lampa bronzová s jantarovým sklem - Banker
Značka: QAZQA
1 735 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102604 Klasická notářská lampa s bronzovým povrchem a jantarovým sklem. Jaká jedinečná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102604
Klasická notářská lampa s bronzovým povrchem a jantarovým sklem. Jaká jedinečná kombinace! Tato stolní lampa Banker ukradne show na vašem stole, v kanceláři nebo doma v kanceláři. Má výšku 34,5 cm a délku 26,5 cm. Základna má průměr 15 cm. Náš bankéř je dodáván bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte světelný zdroj E27 maximálně 60 Watt. Dodává se s kabelem o délce 160 cm. Jantarové sklo je skutečným poutačem lampy a poskytuje rozptýlené světlo, které vytváří v pracovním prostředí útulnou atmosféru! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Skutečný must-have v kanceláři.Často hledaný kousek Klasická notářská lampa bronzová s jantarovým sklem – Banker pořídíte bez obtíží tady na stránkách umístěný v rubrice stolni lampy. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Známá značka QAZQA vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Klasická notářská lampa bronzová s jantarovým sklem - Banker od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA jednoduše můžete najít ještě dnes extra výhodně. Stojí teď u nás 1 735 Kč.