Klasická nástěnná lampa černá se stínidlem zlatá – Nona

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104394 Dostaňte do svého domova klasiku s naším nástěnným svítidlem Nona. Výrazný doplněk na... více informací »
Klasická nástěnná lampa černá se stínidlem zlatá - Nona
Značka: QAZQA
999 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104394 Dostaňte do svého domova klasiku s naším nástěnným svítidlem Nona. Výrazný doplněk na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104394
Dostaňte do svého domova klasiku s naším nástěnným svítidlem Nona. Výrazný doplněk na stěnu v předsíni nebo v obývacím pokoji. V ložnici může skvěle posloužit jako noční světlo! Lampa je zakončena klasickým zlatým stínidlem a černým svítidlem. Výška nástěnné lampy je 27 cm a má hloubku 32 cm. Upozorňujeme, že Nona se dodává bez světelného zdroje. Doplňte svítidlo o světelný zdroj E14 o max. 15 Watt a nechte svítit na vaší stěně! Je také stmívatelný externím stmívačem (např. nástěnným vypínačem), aby byl doma extra útulný. Vytvořte atmosféru s naším nástěnným svítidlem Nona!
Zlevněný produkt Klasická nástěnná lampa černá se stínidlem zlatá jde získat zrovna tady na našem webu v oblíbené sekci nastenna svitidla. Nyní můžete získat ostatní zboží z této rubriky ve výprodejové akci! Známý výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává skvělé produkty. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní produkt Klasická nástěnná lampa černá se stínidlem zlatá - Nona od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA lze získat právě teď ve výhodné akci! Výhodně teď u nás za 999 Kč.