Klasická nástěnná lampa černá s černým velurovým odstínem – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97996 Pojďme nóbl! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi klasický vzhled. To dělá... více informací »
Klasická nástěnná lampa černá s černým velurovým odstínem - Matt
Značka: QAZQA
1 215 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97996 Pojďme nóbl! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi klasický vzhled. To dělá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97996
Pojďme nóbl! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi klasický vzhled. To dělá nástěnnou lampu opravdu jedinečnou díky použití sametově okrově žluté vnějšku a zlatého povrchu uvnitř. V kombinaci s černým zařízením je obraz kompletní. Lampa má hloubku 29,5 cm a výšku 29,5 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W), stále je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Váš dům je s touto jedinečnou nástěnnou lampou opravdu kompletní! Tento velmi žádaný produkt získáte pohodlně na našich stránkách ve známé sekci nastenna svitidla. Připravili jsme zlevněné kusy ve zmiňované sekci za extra cenu!

Žádaný výrobek Klasická nástěnná lampa černá s černým velurovým odstínem - Matt od značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše seženete na našich stránkách za nejnižší cenu. Ceny od 1 215 Kč.