Klasická bodově šedá s taupe – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104215 Stropní bod Combi je pěkný. Výběr materiálu z oceli s tkaninou z něj dělá teplé místo.... více informací »
Klasická bodově šedá s taupe - Combi
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104215 Stropní bod Combi je pěkný. Výběr materiálu z oceli s tkaninou z něj dělá teplé místo....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104215
Stropní bod Combi je pěkný. Výběr materiálu z oceli s tkaninou z něj dělá teplé místo. Combi je válcový a má průměr 25 cm a výšku 29 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Vnitřek stínítka je barevně tupý, což v místnosti vytváří efekt teplého světla. Dokončíte Combi se světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Combi je perfektní stropní bod do obývacího pokoje, jídelny nebo haly. V moderním nebo klasickém interiéru se cítí jako doma. Stropní bodový Combi by ve vaší domácnosti neměl chybět! Super produkt Klasická bodově šedá s taupe – jde sehnat právě teď tu na našich stránkách ve známé sekci stropni svitidla. Máme pro vás zlevněné zboží z této rubriky za rozumné peníze. Tento vyjímečný výrobce QAZQA vás obohatí o skvělé výrobky ! A to je teprve začátek. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Klasická bodově šedá s taupe - Combi od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA lze získat tady teď právě za outletovou cenu! Cena od 829 Kč.