Klasická bodová měď – Jos 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92931 Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují... více informací »
Klasická bodová měď - Jos 3
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92931 Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92931
Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují rustikální i průmyslový vzhled, zatímco matně černé svítidlo dodává celku opět moderní a elegantní vzhled. Svítidlo má průměr 26 cm a výšku 19 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji s objímkou E14 (max. 40 Watt), ty je ještě nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Doplňte svůj interiér tímto Jos! Povedený produkt Klasická bodová měď – Jos 3 je k dispozici bezstarostně na webu zařazený v sekci bodova svetla! Podívejte se na jiné produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci.

Ve slevě tento výrobek Klasická bodová měď - Jos 3 od populární značky QAZQA je k dostání právě teď za outletovou cenu! Stojí teď u nás 1 015 Kč.