Klasická bodová měď – Jos 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92930 Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují... více informací »
Klasická bodová měď - Jos 2
Značka: QAZQA
1 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92930 Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92930
Jeden z našich nejlepších z kolekce je extrémně stylový Jos Spot! Lesklé měděné krytky poskytují rustikální i průmyslový vzhled, zatímco matně černé svítidlo dodává celku opět moderní a elegantní vzhled. Lampa má výšku 17 cm, délku 30 cm a šířku 9,5 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Svítidlo doplníte dvěma světelnými zdroji s malým svítidlem E14 (každý max. 40 Watt), ty je ještě nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Doplňte svůj interiér tímto Jos 2!
Tento neodolatelný kus Klasická bodová měď – Jos jde sehnat pohodlně tady na webu umístěný v rubrice bodova svetla! Nyní získáte jiné kousky z naší rubriky ve slevě. Tento vyjímečný výrobce QAZQA dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty Vždyť to vidíte sami.

Exkluzivní kus Klasická bodová měď - Jos 2 od společnosti se zárukou kvality QAZQA jde sehnat právě dnes za skvělou cenu. Nabídka od 1 169 Kč.