Inteligentní bodově šedá s mědí vč. WiFi světelného zdroje GU10 – Rondoo Up

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104695 Chytré osvětlení, které je také atraktivní a stylové? Rondoo Up má všechno! Spot je... více informací »
Inteligentní bodově šedá s mědí vč. WiFi světelného zdroje GU10 - Rondoo Up
Značka: QAZQA
869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104695 Chytré osvětlení, které je také atraktivní a stylové? Rondoo Up má všechno! Spot je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104695
Chytré osvětlení, které je také atraktivní a stylové? Rondoo Up má všechno! Spot je vyroben z hliníku a je dokončen šedě. Jeho vnitřek je dokončen v mědi, super teplý a atraktivní! Má průměr 9,5 cm a výšku 12,5 cm. Světelný zdroj GU10 WiFi, který je dodáván s ním, lze ovládat pomocí aplikace na vašem smartphonu. Světlo můžete zapínat a vypínat sami, ale také zvolit barvu světla a sílu. S aplikací můžete také snadno ztlumit světlo. Tímto způsobem je osvětlení vždy podle vašich představ! (Bod lze samozřejmě také zapínat a vypínat pomocí vypínače světla, ale pak nemáte rozsáhlé možnosti, jako je nastavení barvy nebo intenzity světla.) Světelný zdroj WiFi má světelný výkon 340 lumenů a 2200 – 4 000 Kelvinů (5 W). Ideální pro funkční a náladové osvětlení. Bod je také nastavitelný, takže určíte, kam světlo svítí. Pěkné do haly, obývacího pokoje nebo jídelny. S Rondoo Up uděláte svůj interiér opravdu útulný! Tento kvalitní produkt Inteligentní bodově šedá s mědí vč. WiFi světelného zdroje GU10 – Rondoo Up můžete nakoupit také tu na našem webu ve známé rubrice bodova svetla. Prozkoumejte akční zboží z této populární kategorie za internetové ceny! U zákazníků oblíbený výrobce má kvalitní produkty To však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další zboží značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Inteligentní bodově šedá s mědí vč. WiFi světelného zdroje GU10 - Rondoo Up pořídíte tady nyní téměř zdarma. Ceny již od 789.00 Kč. 869 Kč.